Zkušenosti v projekční práci

Do roku 1998 byla naše činnost směrována na práce pro Český Telecom, a.s.. Od roku 1998 jsme se po skončení boomu Českého Telecomu, a.s. směrovali na oblast energetiky. Do roku 2002 jsme pracovali nejen pro ČESKÝ TELECOM a.s., ale i pro STŘEDOČESKOU ENERGETICKOU a.s. a pro VÝCHODOČESKOU ENERGETIKU a.s..

Po reorganizaci energetiky, kdy jednotlivé krajské podniky nahradila firma ČEZ a.s. a následně v rozvodech elektřiny ČEZ DISTRIBUCE, a.s., byla naše činnost plně soustředěna na práce pro tuto firmu. V současné době projektujeme pro ČEZ DISTRIBUCE, a.s. pro oblasti Středočeského, Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Dále jsme rozšířili činnost projekce pro firmu E.ON ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. pro kraj Vysočina a Jihomoravský kraj v působnosti RS Nové Město na Moravě a Jihlava a pro další odběratele. 

V dalším výčtu jsou uvedeny projekční práce akcí pro tyto i další firmy a také soukromé osoby, které požadují např. přeložky stávajících venkovních i kabelových sítí VN, NN i sdělovacích rozvodů.

 

Jednotlivé reference v letech

 
Rozvoj vlastních projekčních
dodavatelských aktivit v oblasti
elektrických sítí napětí do 35kV.